• GaiaYoga
  • GaiaYoga
  • GaiaYoga
  • GaiaYoga
  • GaiaYoga
  • GaiaYoga
  • GaiaYoga
  • GaiaYoga
  • GaiaYoga
  • GaiaYoga
  • GaiaYoga
  • GaiaYoga
  • GaiaYoga
  • GaiaYoga
  • GaiaYoga
  • GaiaYoga
  • GaiaYoga
  • GaiaYoga
  • GaiaYoga
  • GaiaYoga
  • GaiaYoga
  • GaiaYoga
  • GaiaYoga
  • GaiaYoga
  • GaiaYoga
  • GaiaYoga
  • GaiaYoga
  • GaiaYoga
  • GaiaYoga
  • GaiaYoga
  • GaiaYoga
  • GaiaYoga
  • GaiaYoga
  • GaiaYoga
  • GaiaYoga
  • GaiaYoga
  • GaiaYoga
  • GaiaYoga
  • GaiaYoga
  • GaiaYoga
  • GaiaYoga
  • GaiaYoga
  • GaiaYoga
  • GaiaYoga
  • GaiaYoga
  • GaiaYoga
  • GaiaYoga
  • GaiaYoga
  • GaiaYoga
  • GaiaYoga
  • GaiaYoga
  • GaiaYoga
  • GaiaYoga
  • GaiaYoga
  • GaiaYoga
  • GaiaYoga
  • GaiaYoga
  • GaiaYoga
  • GaiaYoga
  • GaiaYoga
  • GaiaYoga
  • GaiaYoga
  • GaiaYoga
  • GaiaYoga
  • GaiaYoga
  • GaiaYoga

Raspored

practice. love. breathe. grow. 

PONEDJELJAK
monday
22.9.

UTORAK
tuesday
23.9.

SRIJEDA
wednesday
24.9.

ČETVRTAK
thursday
25.9.

PETAK
friday
26.9.

SUBOTA
saturday
27.9.

NEDJELJA
sunday
28.9.

 7:30-10:00
MYSORE CHALLENGE
Tom
 7:30-10:00
MYSORE CHALLENGE
Tom & Sandra
 7:30-10:00
MYSORE CHALLENGE
Sandra
7:30-10:00
MYSORE CHALLENGE
Sandra & Tom

7:30-10:00
MYSORE CHALLENGE
Tom

 

   9:30-10:45
ASHTANGA LED
Tom
10:15-11:30
ABC ASHTANGA
Tom
  10:15-11:30
BASIC FLOW
Iva

 

 

 10:00-16:00
IN-DEPTH STUDY
OF ASHTANGA:
back bends w/Tom
(GaiaYoga TT 500)

 

     

 

 

 

 17:00-17:45
KIDS YOGA
Ivana
 
17:15-19:00
ASHTANGA MYSORE*
Sandra
17:15-18:15
PRENATAL YOGA
Ivana
17:15-19:00
ASHTANGA MYSORE*
Sandra
17:15-18:15
PRENATAL YOGA
Ivana

18:00-19:15
SLOW FLOW
Zrinka

18:00-18:45
TEEN YOGA
Ivana
 17:30-18:45
YOGALAB
(free class)
Jr. teachers
19:15-20:30
SLOW FLOW
Sandra
18:30-20:00
ASHTANGA LED 
Sandra
19:15-20:30
VINYASA FLOW
Sandra
18:30-20:00
ASHTANGA LED
(in English)
Tom
19:30-20:30
YIN YOGA
Zrinka
19:00-20:15
SLOW FLOW
Martina
19:00-20:15
ABC ASHTANGA
Iva Vanja
  20:15-21:30
ABC YOGA
Iva
 21:00-22:00
PREZENTACIJA 
AKADEMIJE 
ZA OSOBNI RAZVOJ

(ulaz slobodan)
20:15-21:30
ABC YOGA
Marita

 

   

 Svi naši učitelji su certificirani po najvišim standardima svjetskih yoga organizacija

next week:

PONEDJELJAK
monday
29.9.

UTORAK
tuesday
30.9.

SRIJEDA
wednesday
1.10.

ČETVRTAK
thursday
2.10.

PETAK
friday
3.10.

SUBOTA
saturday
4.10.

NEDJELJA
sunday
5.10.

 7:30-10:00
MYSORE CHALLENGE
Tom
 7:30-10:00
MYSORE CHALLENGE
Tom
 7:30-10:00
MYSORE CHALLENGE
Tom
 7:30-10:00
MYSORE CHALLENGE
Tom

 7:30-10:00
MYSORE 
CHALLENGE

Sandra & Tom

   9:30-10:45
ASHTANGA LED
Tom
10:15-11:30
ABC ASHTANGA
Tom
  10:15-11:30
BASIC FLOW
Iva

 

 

 

ashtanga workshop
with
Mauricio Pena
10:00-13:00
module 1
--
14:00-17:00
module 2

ashtanga workshop
with
Mauricio Pena
11:00-14:00
module 3 

     

 

 

 

17:00-17:45
KIDS YOGA
Ivana
 
17:15-19:00
ASHTANGA MYSORE*
Tom
17:15-18:15
PRENATAL YOGA
Ivana
17:15-19:00
ASHTANGA MYSORE*
Tom

17:15-18:15
PRENATAL YOGA
Ivana



18:00-18:45
TEEN YOGA
Ivana
17:30-18:45
YOGALAB
(free class)
Jr. teachers
19:15-20:30
SLOW FLOW
Martina
18:30-20:00
ASHTANGA LED
(in English) 
Tom
19:15-20:30
VINYASA
Martina
18:30-20:00
ASHTANGA LED
Tom
18:00-19:15
SLOW FLOW
Zrinka
19:00-20:15
SLOW FLOW
Barbara
19:00-20:15
ABC ASHTANGA
Vanja Ć.
  20:15-21:30
ABC YOGA
Iva
  20:15-21:30
ABC YOGA
Marita

19:30-20:30
YIN YOGA 
Sandra

   

Za satove nije potrebna rezervacija, osim ako je navedeno drugačije.
For non-Croatian yogis: all classes can be taught in English! 

* Na Mysore satove možete doći do 30 minuta kasnije od početka sata.

- Ashtanga Led full primary (nedjeljom) nije za potpune početnike!
- YogaLab satovi sa našim mladim učiteljima (polaznicima GaiaYoga TT programa) su besplatni - nisu za potpune početnike!
- E*: All classes with Tom are in English


> Stilovi i stupnjevi
> Prvi put na jogi

> Cijene